Kilka podstawowych uwag na…

Kilka podstawowych uwag na temat ideologii hetero.

– dlaczego musicie się tak obnosić ze swoją seksualnością? Gdzie się obrócisz możesz zobaczyć kobietę i mężczyznę okazujących publiczne zgorszenie. Nie chodzi tu o zwykłe trzymanie się za rękę, bo z reguły jest to obleśne całowanie się (często w parku na ławce gdzie obok bawią się dzieci) albo nawet siadanie na kolanach w środku transportu.

– z jakiej racji dostajecie dodatkowe prawa i przywileje? Możecie brać ślub (przecież można sporządzić u notariusza odpowiednie dokumenty), adoptować dzieci (żeby je zdemoralizować tłumacząc np. dlaczego kobieta i mężczyzna śpią w tym samym łóżku?), ulgi podatkowe (czyżbyście byli lepsi niż pozostali obywatele)?

– w szkole pojawia się przedmiot Wychowanie Do Życia W Rodzinie. Czyż nie należy do rodziców by uczyć o takich rzeczach, a nie dopuszczać do sytuacji gdzie obcy facet czy baba opowiadają o kondomach, narządach rozrodczych, antykoncepcji? Przecież to jest Sodoma i Gomora.

– z ideologią hetero wiążą się często różne dewiacje. BDSM, cuckold (mąż patrzy jak żona uprawia seks z innym partnerem), oddawanie moczu na partnera oraz inne ohydne zachowania. Czy naprawdę chcemy by nauczycielami, policjantami, strażakami, byli ludzie którzy za dnia uczą lub wykonują tak odpowiedzialny zawód, a wieczorem robią te obrzydlistwa ze swoim partnerem lub partnerką?

To jedynie kilka uwag argumentujących moją niechęć do ideologii hetero. Uważam za uzasadnione, że powinno się w jak największym stopniu bronić przed nimi naszych Tradycji Europejskich, naszej moralności tworzonej przez wiele pokoleń.

#heheszki #bekazprawakow #lgbt #neuropa #konfederacja #pdk #europa #kultura #tradycja